Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Pipecons Mühendislik Anonim Şirketi yetkin düzeyde makina mühendisliğini temel alan yaklaşımıyla, Türkiye’nin en büyük Mekanik Müteahhitlik şirketlerinden biri olmayı amaçlamakta ve Türkiye çapında ilk 500 firma arasına girme hedefi doğrultusunda çalışmalarına devem etmektedir.

İhracat yapmanın ve Türkiye Cumhuriyeti’ne döviz kaynağı sağlayabilmenin öneminin farkında olan Pipecons , bu hedeflere ulaşmak amacıyla cirosunun büyük bir kısmını Afrika, Orta Doğu ve Balkan ülkelerindeki projelerden oluşturmayı amaçlamakta ve bu doğrultuda aksiyonlar almaktadır.Bununla beraber, insan odağının farkında olan Pipecons Mühendislik Anonim Şirketi, alanında uzman ve yetkin mühendis yetiştirebilme konusunda da öne çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesinin gerçekleşebilmesinin, firmamızı temsil eden personel ile var olacağının farkındayız. İş yapılan müşterilerin geri dönüş ve tekrar iş yaptırma oranının yüksekliği de, en büyük referansımızdır.

Uluslararası ve ulusal standartlara uygun mekanik tesisat mühendisliği çözümleri ile projelerin anahtar teslim teslimlerinin gerçekleştirilmesi sürecini kusursuz yürüten Pipecons, sahip olduğu vizyon ile Türkiye2nin önde gelen mekanik müteahhit firmalarından biri olma hedefinde emin adımlarla yürümektedir.