Yönetimin Mesajı

Kurulduğumuz gün, yetkin olduğumuz mekanik tesisat mühendisliği ile alakalı kafamızda baskın tek düşünce vardı: Türkiye sınırlarını aşmak ve özellikle yurt dışı projeler ile Pipecons Mühendislik Anonim Şirketini sadece Türkiye’de değil, Dünya’da saygın bir konuma getirerek bu alanda öncü bir firma yapmak.

Bu gün, Türkiye ile beraber, Irak, Libya, Romanya, Angola, Makedonya, Bosna ve Özbekistan’da gerçekleştirmiş olduğumuz referanslarımız ile, bu düşünce ve hedefimize emin adımlarla yürümekteyiz.

Gerçekleştirmiş olduğumuz çeşitli çaplardaki mekanik tesisat uygulamalarını, güçlü mühendislik etiğine dayanan anlayışımız ve kuvvetli organizasyon yapımız ile ele almakta ve projelerimizi, ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde tamamlayarak, müşterilerimize zamanında teslim etmek ilkesini benimsedik.

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetinde maksimum hedef ilkesini benimsedik ve irili ufaklı demeden her projemiz için bu ilke doğrultusunda hareket ettik. Pipecons bugün olduğu gibi yarın da bu ilkeler doğrultusunda büyümeye devam edecek ve müşterilerinin her zaman olduğu gibi güvenilir partnerleri olma yolunda emin adımlarla ilerleyecektir.